| Koers | 7.94 | Hoogste koers | 7.98 |
| Laagste koers | 5.68 | 1-jrs rend. | 74.12 |
| Sector | Industrie | Subsector | Transport / Logistiek |
| Jaarverslag 2016 |
| Jaar | Omzet | Totaal omzet sector | Marktaandeel |
|---|---|---|---|
| 2019 | 357 | 856,512 | 0.04 % |
| 2020 | 277 | 800,237 | 0.03 % |
| 2021 | 335 | 1,020,846 | 0.03 % |
| 2022 | 585 | 1,218,957 | 0.05 % |
| 2023 | 572 | 1,059,843 | 0.05 % |
No Records Found
No Records Found
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
|
De belangrijkste details rondom het aandeel Irish Continental Group nemen we hier door. We beschrijven hier in het kort:
Het Ierse bedrijf heeft het gros van haar activiteiten in de transport & logistieksector. Het bedrijf had eind 2019 ruim 307medewerkers.
Gangotri Textiles, PMI Group Inc, Aqua Logistics en N R Agarwal Industries zijn voorbeelden van andere spelers in deze sector. Het hoofdkantoor van het bedrijf staat in Dublin.
Al het concern's jaarverslagen kunt u hier gratis downloaden.
Het transport-logistieke bedrijf keerde vijf jaar haar aandeelhouders dividenden uit. Het doorsnee dividendrendement van het aandeel over de periode 2015-2020 lag op 1,5 procent.
We kunnen zeggen dat het aandeel op basis van haar historische dividendrendementen en koers/winst-verhoudingen als een dividendloos glamouraandeel getypeerd kan worden.
Het aandeel boekte verloor sinds 2015 beperkt. Over het afgelopen decennium staat de transport & logistieksector circa 75 procent in de plus. Sinds 2015 staat de sector 8 procent hoger en over het voorbije jaar (augustus 2019 - augustus 2020) staat Irish Continental Group's peergroup op 5 procent verlies.
Het aandeel is zodoende een midcap.
Midden 2020 was Irish Continental Group op de beurs rond de 1,4 miljard euro waard.
| Resultaten |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet |
|
|
|
|
|
| Kosten |
|
|
|
|
|
| Nettowinst |
|
|
|
|
|
| Winstmarge |
|
|
|
|
|
| ROI |
|
|
|
|
|
| Balans |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eigen vermogen |
|
|
|
|
|
| Vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
| Totaal vermogen |
|
|
|
|
|
| Solvabiliteit |
|
|
|
|
|
| Cash |
|
|
|
|
|
| Kasstroom |
|
|
|
|
|
| Werknemers |
|
|
|
|
|
| Omzet per werknemer |
|
|
|
|
|
| Kasstroom / vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
| Details |
2016
|
2017
|
2018
|
2019
|
2020
|
|---|---|---|---|---|---|
| Koers |
4.50
|
5.76
|
4.25
|
4.84
|
4.50
|
| Winst per aandeel |
0.31
|
0.44
|
0.30
|
0.32
|
-0.10
|
| Koers / winst-verhouding |
14.52
|
13.09
|
14.17
|
15.12
|
-79.40
|
| Dividend |
0.12
|
0.12
|
0.13
|
0.04
|
|
| Dividend % |
2.67 %
|
2.08 %
|
3.06 %
|
0.83 %
|
|
| Payout % |
0.39
|
0.27
|
0.43
|
0.12
|
|
| Boekwaarde |
0.77
|
1.18
|
1.33
|
1.54
|
1.42
|
| Boek / koers |
0.17
|
0.20
|
0.31
|
0.32
|
0.18
|
| Kasstroom per aandeel |
0.44
|
0.38
|
0.32
|
0.45
|
0.25
|
| Aandelen |
188
|
190
|
190
|
187
|
187
|
| Marktkap. |
847,39
|
1.094,37
|
808,62
|
907,11
|
1.484,62
|
|
Datum
|
Koers
|
|---|---|
|
13 okt
|
7.94
|
|
09 okt
|
7.94
|
|
08 okt
|
7.94
|
|
06 okt
|
7.98
|
|
17 sep
|
7.92
|
|
15 sep
|
7.92
|
|
14 sep
|
7.92
|
|
28 aug
|
7.32
|
|
11 aug
|
7.92
|
|
07 aug
|
7.92
|
|
06 aug
|
7.94
|
|
28 jul
|
7.90
|
|
14 jul
|
6.40
|
|
10 jul
|
6.36
|
|
09 jul
|
6.38
|
|
08 jul
|
6.36
|
|
07 jul
|
6.34
|
|
06 jul
|
6.32
|
|
03 jul
|
6.46
|
|
02 jul
|
6.32
|
|
01 jul
|
6.22
|
|
30 jun
|
6.22
|
|
29 jun
|
6.22
|
|
26 jun
|
6.20
|
|
25 jun
|
6.32
|
|
24 jun
|
6.20
|
|
23 jun
|
6.30
|
|
22 jun
|
6.36
|
|
19 jun
|
6.30
|
|
18 jun
|
6.30
|